Továbbra is azon vagyunk, hogy minden jó legyen
Továbbra is azon vagyunk, hogy minden jó legyen – így válaszolt Gosztonyi Gábor, a Pedagógusok Szakszervezetének alelnöke a Heti TV Pirkadat című műsor riporterének, aki azt kérdezte: mivel van új […]





