Megszüntetik az NKE pedagógusképzési monopóliumát
A korábbi kormány az elitek képzőhelyévé tette az NKE-t számos extrát biztosítva az ott tanulóknak: egy kormányrendelet szerint az ott végzőknek nem számítják be az ingyenes 12 félévbe az NKE […]





